0430310003-12-B0
Mfr.Part #
0430310003-12-B0
Description
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Stock
5
In Stock :
5
Product Category :
Contact End :
Pin to Cable (Round)
Wire/Cable Gauge :
20 AWG
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Contact Finish :
Gold
Color :
Black
Number of Conductors :
1
Wire Gauge :
20 AWG
Length :
12.0 304.8mm