0430310003-11-N0-D
Mfr.Part #
0430310003-11-N0-D
Description
11" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Product Category :
Color :
Brown
Wire/Cable Gauge :
20 AWG
Length :
11.0 279.4mm
Wire Gauge :
20 AWG