0430310003-10-W2
Mfr.Part #
0430310003-10-W2
Description
10" PRE-CRIMP A2016W WHITE
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Contact Plating :
Gold
Number of Conductors :
1
Wire Gauge :
22 AWG
Contact Finish Thickness :
30.0μin 0.76μm
Length :
10.0 254.0mm