0430310003-10-V0
Mfr.Part #
0430310003-10-V0
Description
10" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
Wire Gauge :
20 AWG
Published :
Contact Finish :
Gold
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length :
10.0 254.0mm
Number of Conductors :
1
Wire/Cable Gauge :
20 AWG