0430310003-10-S2-D
Mfr.Part #
0430310003-10-S2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016S SLATE
Product Category :
Number of Rows :
1
Published :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Contact Plating :
Gold
Color :
Slate
Contact End :
Pin to Pin
Length :
10.0 254.0mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Wire Gauge :
22 AWG
Number of Conductors :
1
Wire/Cable Gauge :
22 AWG