0430310003-10-N2
Mfr.Part #
0430310003-10-N2
Description
10" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Length :
10.0 254.0mm
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Number of Rows :
1
Wire Gauge :
22 AWG