0430310003-10-A2-D
Mfr.Part #
0430310003-10-A2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Product Category :
Published :
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Contact Finish Thickness :
30.0μin 0.76μm
Number of Rows :
1
Contact Plating :
Gold
Contact Finish :
Gold
Series :
Micro-Fit 3.0 43031
Wire Gauge :
22 AWG
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Length :
10.0 254.0mm