0430310002-12-V4
Mfr.Part #
0430310002-12-V4
Description
12" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
Product Category :
Contact Finish Thickness :
15.0μin 0.38μm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Wire Gauge :
24 AWG
Length :
12.0 304.8mm
Contact Plating :
Gold
Wire/Cable Gauge :
24 AWG