0430310002-11-W2-D
Mfr.Part #
0430310002-11-W2-D
Description
11" PRE-CRIMP A2016W WHITE
Product Category :
Color :
White
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Wire Gauge :
22 AWG
Length :
11.0 279.4mm