0430310002-11-L2
Mfr.Part #
0430310002-11-L2
Description
11" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Contact Plating :
Gold
Series :
Micro-Fit 3.0 43031
Number of Rows :
1
Length :
11.0 279.4mm
Contact Finish Thickness :
15.0μin 0.38μm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Wire Gauge :
22 AWG