0430310002-10-S2-D
Mfr.Part #
0430310002-10-S2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016S SLATE
Wire Gauge :
22 AWG
Contact End :
Pin to Pin
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Length :
10.0 254.0mm
Number of Rows :
1
Series :
Micro-Fit 3.0 43031
Contact Plating :
Gold
Published :
Color :
Slate
Wire/Cable Gauge :
22 AWG