0430310002-10-N4-D
Mfr.Part #
0430310002-10-N4-D
Description
10" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Product Category :
Contact Finish Thickness :
15.0μin 0.38μm
Length :
10.0 254.0mm
Contact Finish :
Gold
Published :
Number of Conductors :
1
Series :
Micro-Fit 3.0 43031
Contact End :
Pin to Pin
Wire/Cable Gauge :
24 AWG
1
Contact Plating :
Gold
Wire Gauge :
24 AWG