0430310001-12-A0
Mfr.Part #
0430310001-12-A0
Description
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Wire Gauge :
20 AWG
Contact Finish :
Tin
Wire/Cable Gauge :
20 AWG
Color :
Orange
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Contact End :
Pin to Pin
Length :
12.0 304.8mm