0430310001-10-S0
Mfr.Part #
0430310001-10-S0
Description
10" PRE-CRIMP A2040S SLATE
Contact Finish Thickness :
40.0μin 1.02μm
Wire/Cable Gauge :
20 AWG
Number of Rows :
1
Length :
10.0 254.0mm
Wire Gauge :
20 AWG