0430310001-10-L2
Mfr.Part #
0430310001-10-L2
Description
10" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Wire Gauge :
22 AWG
Color :
Blue
Series :
Micro-Fit 3.0 43031
Published :
Number of Rows :
1
Contact Plating :
Tin
Length :
10.0 254.0mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Contact End :
Pin to Pin
Contact Finish :
Tin
Wire/Cable Gauge :
22 AWG