0430300004-10-V6-D
Mfr.Part #
0430300004-10-V6-D
Description
10" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
Length :
10.0 254.0mm
Number of Rows :
1
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Wire Gauge :
26 AWG
Contact Plating :
Tin
Wire/Cable Gauge :
26 AWG