0430300002-10-V4-D
Mfr.Part #
0430300002-10-V4-D
Description
10" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
Length :
10.0 254.0mm
Number of Conductors :
1
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Wire Gauge :
24 AWG
Wire/Cable Gauge :
24 AWG