0430300002-10-R2
Mfr.Part #
0430300002-10-R2
Description
10" PRE-CRIMP A2016R RED
Length :
10.0 254.0mm
Number of Rows :
1
Wire Gauge :
22 AWG
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
15.0μin 0.38μm
Contact Finish :
Gold
Published :
Color :
Red
Wire/Cable Gauge :
22 AWG