0430300002-04-B4-D
- Mfr.Part #
- 0430300002-04-B4-D
- Description
- 4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
- Contact Plating :
- Gold
- Contact Finish :
- Gold
- Length :
- 4.00 101.60mm
- Wire Gauge :
- 24 AWG
- Contact Finish Thickness :
- 15.0μin 0.38μm
- Wire/Cable Gauge :
- 24 AWG
- Color :
- Black
- Datasheets
- 0430300002-04-B4-D
| 0430090058 | Molex | 33,303 | CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM |
| 0430090076 | Molex | 3,283 | 0430090076 |
| 0430090078 | Molex | 11,015 | 0430090078 |
| 0430090084 | Molex | 24,527 | CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM |
| 0430090086 | Molex | 17,845 | CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM |
| 0430090094 | Molex | 24,663 | CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM |
| 0430200200 | Molex | 12,697 | CONN PLUG HSG 2POS DL PANEL MNT |
| 0430200201 | Molex | 40,579 | CONN PLUG HSG 2POS 3MM VERT DUAL |
| 0430200208 | Molex | 2,340 | CONN PLUG HSG 2POS PANEL MNT |
| 0430200210 | Molex | 40,679 | CONN PLUG HSG 2POS 3.00MM |
| 0430200211 | Molex | 7,295 | CONN PLUG HSG 2POS 3.00MM |