0430300001-10-R2-D
Mfr.Part #
0430300001-10-R2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016R RED
Product Category :
Contact Plating :
Tin
Published :
Series :
Micro-Fit 3.0 43030
Contact Finish :
Tin
Length :
10.0 254.0mm
Contact End :
Socket to Socket
Wire Gauge :
22 AWG
Wire/Cable Gauge :
22 AWG