031-10495-NA
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
031-10495-NA
Manufacturer
Amphenol RF
Description
HEX NUT 0.495" BRASS 3/8-32
Manufacturer :
Amphenol RF
Product Category :
Thickness :
0.093 2.36mm
Material :
Brass
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
Hex
Packaging :
Bulk
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
8 Weeks
Published :
Width :
0.495 12.57mm