0190730019-24-V9
Mfr.Part #
0190730019-24-V9
Description
24" JUMPER 3075 VI001 VIOLET
Color :
Violet
Wire Gauge :
18 AWG
Series :
Avikrimp
Base Product Number :
Contact End :
Ring Terminal (#10 stud) to Cable
Length :
24.0 (609.6mm)
Datasheets
0190730019-24-V9
Molex 0190730019-24-V9
Violet 1 Avikrimp Ring Terminal 10stud to Cable Jumper Lead 24.0 609.6mm 18AWG