0190730019-24-S9-D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0190730019-24-S9-D
Manufacturer
Molex
Description
24" JUMPER 3075 SL001 SLATE
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Base Product Number :
Series :
Avikrimp
Contact Finish :
Tin
Contact End :
Ring Terminal (#10 stud) to Ring Terminal (#10 stud)
Wire Gauge :
18 AWG
Product Status :
Active
Number of Rows :
1
Number of Conductors :
1
Contact Finish Thickness :
Package :
Bulk
Color :
Slate
Length :
24.0 (609.6mm)
Datasheets
0190730019-24-S9-D
Molex 0190730019-24-S9-D
Slate 1 Avikrimp Ring Terminal 10stud to Ring Terminal 10stud Jumper Lead 24.0 609.6mm 18AWG