0190730019-18-B9
Mfr.Part #
0190730019-18-B9
Description
18" JUMPER 3075 BK001 BLACK
Length :
18.0 (457.2mm)
Series :
Avikrimp
Contact End :
Ring Terminal (#10 stud) to Cable
Wire Gauge :
18 AWG
Color :
Black
Contact Finish Thickness :
Datasheets
0190730019-18-B9
Molex 0190730019-18-B9
Black 1 Avikrimp Ring Terminal 10stud to Cable Jumper Lead 18.0 457.2mm 18AWG