0190730019-12-W9
Mfr.Part #
0190730019-12-W9
Description
12" JUMPER 3075 WH001 WHITE
Wire Gauge :
18 AWG
Series :
Avikrimp
Contact End :
Ring Terminal (#10 stud) to Cable
Color :
White
Length :
12.0 (304.8mm)
Datasheets
0190730019-12-W9
Molex 0190730019-12-W9
White 1 Avikrimp Ring Terminal 10stud to Cable Jumper Lead 12.0 304.8mm 18AWG