0190730019-12-L9-D
Mfr.Part #
0190730019-12-L9-D
Description
12" JUMPER 3075 BL001 BLUE
Color :
Blue
Length :
12.0 (304.8mm)
Wire Gauge :
18 AWG
Contact End :
Ring Terminal (#10 stud) to Ring Terminal (#10 stud)
Series :
Avikrimp
Base Product Number :
Datasheets
0190730019-12-L9-D
Molex 0190730019-12-L9-D
Blue 1 Avikrimp Ring Terminal 10stud to Ring Terminal 10stud Jumper Lead 12.0 304.8mm 18AWG