0190730019-11-V9-D
Mfr.Part #
0190730019-11-V9-D
Description
11" JUMPER 3075 VI001 VIOLET
Contact End :
Ring Terminal (#10 stud) to Ring Terminal (#10 stud)
Series :
Avikrimp
Contact Finish Thickness :
Color :
Violet
Length :
11.0 (279.4mm)
Wire Gauge :
18 AWG
Datasheets
0190730019-11-V9-D
Molex 0190730019-11-V9-D
Violet 1 Avikrimp Ring Terminal 10stud to Ring Terminal 10stud Jumper Lead 11.0 279.4mm 18AWG