0190700014-18-Y9
Mfr.Part #
0190700014-18-Y9
Description
18" JUMPER 3075 YL001 YELLOW
Wire Gauge :
18 AWG
Series :
InsulKrimp
Contact End :
Ring Terminal (#8 stud) to Cable
Color :
Yellow
Length :
18.0 (457.2mm)
Datasheets
0190700014-18-Y9
Molex 0190700014-18-Y9
Yellow 1 InsulKrimp Ring Terminal 8stud to Cable Jumper Lead 18.0 457.2mm 18AWG