0190700014-12-S9
Mfr.Part #
0190700014-12-S9
Description
12" JUMPER 3075 SL001 SLATE
Stock
40
In Stock :
40
Contact End :
Ring Terminal (#8 stud) to Cable
Series :
InsulKrimp
Color :
Slate
Length :
12.0 (304.8mm)
Contact Finish Thickness :
Base Product Number :
019070
Wire Gauge :
18 AWG
Datasheets
0190700014-12-S9
Molex 0190700014-12-S9
Slate 1 InsulKrimp Ring Terminal 8stud to Cable Jumper Lead 12.0 304.8mm 18AWG