0190700014-11-S9
Mfr.Part #
0190700014-11-S9
Description
11" JUMPER 3075 SL001 SLATE
Series :
InsulKrimp
Color :
Slate
Contact End :
Ring Terminal (#8 stud) to Cable
Base Product Number :
Length :
11.0 (279.4mm)
Contact Finish Thickness :
Wire Gauge :
18 AWG
Datasheets
0190700014-11-S9
Molex 0190700014-11-S9
Slate 1 InsulKrimp Ring Terminal 8stud to Cable Jumper Lead 11.0 279.4mm 18AWG