0039000219-12-L9
Mfr.Part #
0039000219-12-L9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Contact Finish :
Gold
Wire/Cable Gauge :
18 AWG
Wire Gauge :
18 AWG
Contact Plating :
Gold
Color :
Blue
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Contact End :
Pin to Cable (Round)
Length :
12.0 304.8mm