0039000219-12-B2-D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0039000219-12-B2-D
Manufacturer
Molex
Description
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Contact End :
Pin to Pin
Series :
Mini-Fit Jr
Contact Finish :
Gold
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Number of Rows :
1
Published :
Length :
12.0 304.8mm
Wire Gauge :
22 AWG