0039000219-12-A9
Mfr.Part #
0039000219-12-A9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Product Category :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Contact Finish :
Gold
Wire Gauge :
18 AWG
Length :
12.0 304.8mm
Number of Conductors :
1
Color :
Orange
Published :
Series :
Mini-Fit Jr
Contact Plating :
Gold
Wire/Cable Gauge :
18 AWG