0039000219-11-W2-D
Mfr.Part #
0039000219-11-W2-D
Description
11" PRE-CRIMP A2016 WHITE
Contact Finish :
Gold
Length :
11.0 279.4mm
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Contact Finish Thickness :
30.0μin 0.76μm
Wire Gauge :
22 AWG