0039000181-11-W4-D
Mfr.Part #
0039000181-11-W4-D
Description
11" PRE-CRIMP A2015 WHITE
Product Category :
Number of Rows :
1
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Wire/Cable Gauge :
24 AWG
Length :
11.0 279.4mm
Number of Conductors :
1
Wire Gauge :
24 AWG