0039000059-12-N0
Mfr.Part #
0039000059-12-N0
Description
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Wire Gauge :
20 AWG
Wire/Cable Gauge :
20 AWG
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Contact Finish :
Tin
Length :
12.0 304.8mm