0039000059-12-A4
Mfr.Part #
0039000059-12-A4
Description
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Product Category :
Color :
Orange
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Length :
12.0 304.8mm
Contact Finish :
Tin
Published :
Wire/Cable Gauge :
24 AWG
Wire Gauge :
24 AWG