0039000059-10-W4
Mfr.Part #
0039000059-10-W4
Description
10" PRE-CRIMP A2015 WHITE
Product Category :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Contact Plating :
Tin
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Wire/Cable Gauge :
24 AWG
Number of Rows :
1
Contact Finish :
Tin
Series :
Mini-Fit Jr
Color :
White
Published :
Length :
10.0 254.0mm
Wire Gauge :
24 AWG