0039000059-10-S9-D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0039000059-10-S9-D
Manufacturer
Molex
Description
10" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Contact End :
Socket to Socket
Number of Rows :
1
Contact Plating :
Tin
Length :
10.0 254.0mm
Color :
Slate
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Published :
Wire Gauge :
18 AWG
Contact Finish :
Tin
Number of Conductors :
1
Wire/Cable Gauge :
18 AWG