0039000059-10-R4
Mfr.Part #
0039000059-10-R4
Description
10" PRE-CRIMP A2015 RED
Wire Gauge :
24 AWG
Wire/Cable Gauge :
24 AWG
Published :
Contact Finish :
Tin
Color :
Red
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Conductors :
1
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Length :
10.0 254.0mm