0039000059-10-R2-D
Mfr.Part #
0039000059-10-R2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016 RED
Product Category :
Contact End :
Socket to Socket
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Wire Gauge :
22 AWG
Length :
10.0 254.0mm