0039000059-10-B4-D
Mfr.Part #
0039000059-10-B4-D
Description
10" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Product Category :
Color :
Black
Contact Finish :
Tin
Wire Gauge :
24 AWG
Wire/Cable Gauge :
24 AWG
Length :
10.0 254.0mm