0039000040-12-S2-D
Mfr.Part #
0039000040-12-S2-D
Description
12" PRE-CRIMP A2016 SLATE
1
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
Mini-Fit Jr
Length :
12.0 304.8mm
Contact Finish :
Wire Gauge :
22 AWG