0039000040-11-R9
Mfr.Part #
0039000040-11-R9
Description
11" PRE-CRIMP A2064 RED
1
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Color :
Red
Number of Conductors :
1
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Wire Gauge :
18 AWG
Published :
Wire/Cable Gauge :
18 AWG
Series :
Mini-Fit Jr
Length :
11.0 279.4mm