0039000040-11-N4
Mfr.Part #
0039000040-11-N4
Description
11" PRE-CRIMP A2015 BROWN
1
Contact Finish :
Tin
Wire Gauge :
24 AWG
Color :
Brown
Length :
11.0 279.4mm
Number of Conductors :
1
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Wire/Cable Gauge :
24 AWG