0039000040-11-B9-D
Mfr.Part #
0039000040-11-B9-D
Description
11" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Wire Gauge :
18 AWG
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Color :
Black
Contact End :
Pin to Pin
Published :
Length :
11.0 279.4mm
Wire/Cable Gauge :
18 AWG