0039000040-10-N4
Mfr.Part #
0039000040-10-N4
Description
10" PRE-CRIMP A2015 BROWN
1
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Rows :
1
Published :
Length :
10.0 254.0mm
Contact End :
Pin to Cable (Round)
Color :
Brown
Series :
Mini-Fit Jr
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Wire Gauge :
24 AWG
Contact Finish :
Tin
Wire/Cable Gauge :
24 AWG