0039000040-10-L2-D
Mfr.Part #
0039000040-10-L2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length :
10.0 254.0mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Contact End :
Pin to Pin
Series :
Mini-Fit Jr
Color :
Blue
Wire Gauge :
22 AWG