0039000040-10-A4
Mfr.Part #
0039000040-10-A4
Description
10" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
1
Published :
Color :
Orange
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
Mini-Fit Jr
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Wire/Cable Gauge :
24 AWG
Contact Finish :
Tin
Length :
10.0 254.0mm
Wire Gauge :
24 AWG