0039000040-10-A2-D
Mfr.Part #
0039000040-10-A2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
1
Contact End :
Pin to Pin
Contact Finish :
Tin
Color :
Orange
Series :
Mini-Fit Jr
Wire Gauge :
22 AWG
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Length :
10.0 254.0mm